Sök på webbplatsen

Eddaskolan år F-4

Hitta snabbt

Årskurs 2

 

Välkommen till årskurs 2!

Här jobbar:

 

Klasslärare 2A - Eva Kavoura

Klasslärare 2B - Sanna Hyyppä sanna. hyyppa@edu.sigtuna.se

Resurslärare - Frida Medeen frida.medeen@edu.sigtuna.se

Resurs Sonja Olsson sonja.olsson@edu.sigtuna.se

Resurs Kevin Isberg kevin.isberg@edu.sigtuna.se

Speciallärare - Margita Chourbagi margita.chourbagi@edu.sigtuna.se

Idrottslärare - Anna Edbom anna.edbom@edu.sigtuna.se

Musiklärare - Joel Nylén joel.nylen@edu.sigtuna.se

Textilslöjd - Brita Hammarbäck brita.hammarback@edu.sigtuna.se

Trä- & Metallslöjd - Cecilia Norling cecilia.norling@edu.sigtuna.se

 

 

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan