Sök på webbplatsen

Eddaskolan år F-6

Hitta snabbt

Årskurs 3

 

Välkommen till årskurs 3- Här jobbar:

 

Klasslärare 3A - Claudia Altoun Claudia.altoun@edu.sigtuna.se

Klasslärare 3B - Sazan Osman sazan.osman@edu.sigtuna.se

Barnskötare - Robert  Isberg robert.isberg@edu.sigtuna.se

Specialpedagog - Barbro Kemi  Barbro.kemi@edu.sigtna.se

Idrottslärare - Anna Edbom  anna.edbom@edu.sigtuna.se

Musiklärare - Joel Nylén Joel.nylen@edu.sigtuna.se

Textilslöjd - Brita Hammarbäck brita.hammarback@edu.sigtuna.se

Trä- & Metallslöjd - Cecilia Norling cecilia.norling@edu.sigtuna.se

 

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan