Sök på webbplatsen

Eddaskolan år F-4

Hitta snabbt

Årskurs 3

 

Välkommen till årskurs 3!

Här jobbar:

 

Klasslärare 3A - Elena Bok  elena.bok@edu.sigtuna.se

Klasslärare 3B - Claudia Altun claudia.altoun@edu.sigtuna.se  

Barnskötare - Jesper Byström jesper.bystrom@edu.sigtuna.se

Barnskötare - Robert Isberg robert.isberg@edu.sigtuna.se

Speciallärare - Margita Chourbagi  margita.chourbagi@edu.sigtuna.se

Idrottslärare - Anna Edbom  anna.edbom@edu.sigtuna.se

Musiklärare - Joel Nylén joel.nylen@edu.sigtuna.se

Textilslöjd - Nabila Asaad nabila.asaad@edu.sigtuna.se

Trä- & Metallslöjd - Cecilia Norling cecilia.norling@edu.sigtuna.se

 

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan