Kontakta oss

 

Namn Telefonnummer Mailadresser
Rektor Päivi Säteri 08-591 267 22 paivi.sateri@sigtuna.se
Administratör Kicki Wallin 08-591 267 20  kristina.wallin@sigtuna.se
Skolsköterska Kristina Ekengren 08-591 267 24 kristina.ekengren@sigtuna.se
Vaktmästare Stefan Stockfors 08-591 267 25 stefan.stockfors@edu.sigtuna.se
Kurator Pia Joas 073-666 32 42 pia.joas@sigtuna.se
     
Fritids    
Förskoleklass 08-591 267 19 forskoleklass.norrbacka@edu.sigtuna.se
Rubinen 08-591 267 61 rubinen@edu.sigtuna.se
Safiren 08-591 264 64 safiren@edu.sigtuna.se 
Diamanten 08-591 267 45 diamanten@edu.sigtuna.se
Kristallen 08-591 264 65 kristallen@edu.sigtuna.se
     
Verksamhetsledare    
Peter Tjärnberg, fritids 073-661 37 27 peter.tjarnberg@edu.sigtuna.se
Charlotte Leetmaa, F-3 073-666 33 57 charlotte.leetmaa@edu.sigtuna.se
Midia Asinger, 4-6 073-666 33 56 midia.asinger@edu.sigtuna.se
     
Sjukanmälan 08-591 267 30  

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan