Sök på webbplatsen

Valstaskolan år 4-6

Hitta snabbt

Arbetslag

 

Telefon till arbetsrum 08 - 597 833 07

Åk 4
Paula Mattsson, paula.mattsson@edu.sigtuna.se
Jonas Högberg, jonas.hogberg@edu.sigtuna.se
Adam Karlsson Malik, adam.malik@edu.sigtuna.se

Åk 5
Disa Malik, disa.malik@edu.sigtuna.se
Hanna Ganmark Jansson, hanna.ganmark@edu.sigtuna.se
Johannes Safar, johannes.safar@edu.sigtuna.se

Åk 6
May Toutounji, may.toutounji@edu.sigtuna.se
Jacob Öhman, jacob.ohman@edu.sigtuna.se
Tina Jalo Thoren, tina.jalo@edu.sigtuna.se

Övriga lärare
Markku Kivistö, Idrott och hälsa markku.kivisto@edu.sigtuna.se
Carin Larsson, Idrott och hälsa carin.larsson@edu.sigtuna.se
Stefan Persson, Idrott och hälsa stefan.persson@edu.sigtuna.se
Mattias Englin, Musik mattias.staf@edu.sigtuna.se
Amjad Khatmi, Trä- och metallslöjd amjad.khatmi@edu.sigtuna.se
Susanne Malm, Textilslöjd susanne.malm@edu.sigtuna.se
Nina Sedersten, Textilslöjd nina.sedersten@edu.sigtuna.se
Annukka Lahdenperä, Bild annukka.lahdenpera@edu.sigtuna.se
Lisa Omara, Hem- och konsumentkunskap lisa.omara@edu.sigtuna.se

Resursteam
Gabriel Possnert, Specialpedagog gabriel.possnert@edu.sigtuna.se
Agnelia Skålberg, Speciallärare agnelia.skalberg@edu.sigtuna.se
Philip Alouch, Lärarvikarie/resurs philip.alouch@edu.sigtuna.se
Jonas Karlsson Malik, Lärarvikarie/resurs jonas.malik@edu.sigtuna.se
Negla Osman, Lärarvikarie/resurs negla.yassin@edu.sigtuna.se
Kristina Åstrand, Socialpedagog kristina.astrand@edu.sigtuna.se
Catrine Wennberg, Beteendevetare catrine.wennberg@edu.sigtuna.se






Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan