Sök på webbplatsen

Valstaskolan år 7-9

Hitta snabbt

Arbetslag

 

Telefon till arbetsrum 08 - 597 833 48


Arbetslag 7
Olof Rönnblom, AL-ledare  olof.ronnblom@edu.sigtuna.se
Åsa Lundholm asa.lundholm@edu.sigtuna.se
Lena Koinberg lena.koinberg@edu.sigtuna.se
Maria Bendz maria.bendz@edu.sigtuna.se
Jwan Abdulkarim jwan.abdulkarim@edu.sigtuna.se
Birgitta Vallström birgitta.vallstrom@edu.sigtuna.se
Stefan Persson stefan.persson@edu.sigtuna.se
Josefine Purits josefine.purits@edu.sigtuna.se

Arbetslag 8
Rodrigo Frez, AL-ledare rodrigo.frez@edu.sigtuna.se
Lisa Omara lisa.omara@edu.sigtuna.se
Reza Hojat reza.hojat-jalali@edu.sigtuna.se
Danuta Loughran danuta.loughran@edu.sigtuna.se
Conrad Johansson conrad.johansson@edu.sigtuna.se
Nina Sedersten nina.sedersten@edu.sigtuna.se
Ylva Hellgren ylva.hellgren@edu.sigtuna.se 
Rosa Gonzales rosa.gonzales@edu.sigtuna.se

Arbetslag 9
Carin Larsson, AL-ledare carin.larsson@edu.sigtuna.se
Susanne Malm, susanne.malm@edu.sigtuna.se
Mikael Pääkkönen mikael.paakkonen@edu.sigtuna.se
Emma Pettersson Basti emma.p.pettersson@edu.sigtuna.se
Martin Uriona martin.uriona@edu.sigtuna.se
Annukka Lahdenperä annukka.lahdenpera@edu.sigtuna.se

Arbetslag FBK
Charlotta Ekström, AL-ledare charlotta.ekstrom@edu.sigtuna.se
Pia Johansson pia.johansson@edu.sigtuna.se
Mikael Wallman mikael.wallman@edu.sigtuna.se
Susanna Larsson susanna.larsson@edu.sigtuna.se
Jerker Andersson jerker.andersson@edu.sigtuna.se

Resursteam
David Sjöberg, AL-ledare david.sjoberg@edu.sigtuna.se
Mac Dabram mac.dabram@eigtuna.se
Stefan Jonsson stefan.jonsson@edu.sigtuna.se
Suham Raza suham.raza@edu.sigtuna.se
Anne-Maj Öhman anne-maj.ohman@edu.sigtuna.se
Frida Åström frida.astrom@edu.sigtuna.se
Niklas Larsson niklas.larsson@edu.sigtuna.se
Magnus Lundqvist magnus.lundqvist@edu.sigtuna.se
Mass Khan mass.khan@edu.sigtuna.se
John Belli-Kwena john.bellikwena@edu.sigtuna.se




 

 


 

 

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan