Sök på webbplatsen

Valstaskolan år 7-9

Hitta snabbt

Resursteam

 

Telefonnummer till Resursteam

08-597 833 23 (gamla Bryggan)
08-597 833 96 (gamla Oasen)

 

David Sjöberg, AL-ledare david.sjoberg@edu.sigtuna.se
Mac Dabram, mac.dabram@eigtuna.se
Stefan Jonsson, stefan.jonsson@edu.sigtuna.se
Suham Raza, suham.raza@edu.sigtuna.se
Anne-Maj Öhman, anne-maj.ohman@edu.sigtuna.se
Frida Åström, frida.astrom@edu.sigtuna.se
Niklas Larsson, niklas.larsson@edu.sigtuna.se
Magnus Lundqvist magnus.lundqvist@edu.sigtuna.se
Mass Khan, mass.khan@edu.sigtuna.se
John Belli-Kwena, john.bellikwena@edu.sigtuna.se


 

 

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan Kontaktinformation