Sök på webbplatsen

Hitta snabbt

Kontaktpersoner

Målgrupp: Lärare

Gunmari Ackebo, VFU-samordnare (verksamhetsförlagd utbildning) gunmari.ackebo@sigtuna.se,
08-591 26 676

Målgrupp: Lärare på gymnasiet

Arlandagymnasiet
Torbjörn Lundström, administrativ chef
torbjorn.lundstrom@sigtuna.se
08-597 63 048

Målgrupp: Lärare, yrkesvägledare

Komvux, Sfi
Maryam Barkadehi, rektor
maryam.barkadehi@sigtuna.se
08-597 830 78

Målgrupp: Socionomer, jobbcoacher etc.

Centrum för vuxenutveckling
Kambiz  Asadollahi, Enhetschef
kambiz.asadollahi@sigtuna.se
08-591 26 378

Målgrupp: Sjukgymnaster, sjuksköterskor, arbetsterapeuter, socionomer

Äldreomsorgen
Maud Andersson, enhetschef
maud.andersson@sigtuna.se
08-591 26 835

Sharareh Ramezan, enhetschef
sharareh.ramezan@sigtuna.se
08-591 26 562

Målgrupp: Socionomer

Individ- och familjeomsorgen
Heléne Nellvik, utvecklingsledare
helene.nellvik@sigtuna.se
08-591 26 327

Målgrupp: Kart/mät

Stadsbyggnadskontoret
Kenneth Fredriksson, kart- och mätchef

kenneth.fredriksson@sigtuna.se

08-591 26 214

Målgrupp: Samhällsplanerarlinjen, landskapsarkitekt, bygglov

Stadsbyggnadskontoret
Andreas Thoor, plan- och bygglovchef

andreas.thoor@sigtuna.se

08-591 26 133

 

Målgrupp: Bibliotekarier

Biblioteken i Sigtuna kommun
Monica Dahlgren, bibliotekschef
monica.dahlgren@sigtuna.se
08-591 26 211

Målgrupp: Arkeologer

Sigtuna Museum
Ted Hesselbom, museichef
ted.hesselbom@sigtuna.se
08-591 26 654

Målgrupp: Ingenjörer

Komfast
Farzin Mirsaidi, förvaltningschef
farzin.mirsaidi@sigtuna.se
08-591 26 115

Målgrupp: Miljöskyddsinspektörer (läst naturvetenskap), kemist, biolog och geolog

Miljö-och hälsovårdskontoret
Jörgen Johansson, enhetschef för miljö- och hälsoskyddsenheten
jorgen.johansson@sigtuna.se
08-591 26 228

Maten

Björn Artz, kostchef/förvaltningschef
bjorn.artz@sigtuna.se
08-591 26 094

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan