Kontakta oss

E-post:

Administrativ personal

Skriv personens fornamn.efternamn@sigtuna.se,

Lärare

Om det är en lärare du vill kontakta skriver du istället: fornamn.efternamn@edu.sigtuna.se .

Inga åäö i e-postadresser.


Kontakt, personal på skolan:

  

Rektor:

Carola Sjödin

Telefon: 08-591 268 01

carola.sjodin@sigtuna.se

Administratör:

Dyar Sharif

Telefon: 08-591 268 00

dyar.sharif@sigtuna.se

Vaktmästare:

Thomas Lövgren

Telefon: 073 666 53 64

thomas.lovgren@edu.sigtuna.se

Skolsköterska:

Viktoria Mann

Telefon: 073 661 3941

viktoria.mann@sigtuna.se

Kurator:

Monica Näsström

Telefon: 073 661 3789

monica.nasstrom@sigtuna.se

 

Verksamhetsledare:

 

År F-1

Camilla Lindstedt

Telefon:073 661 3805

camilla.lindstedt@edu.sigtuna.se

År 2-3 

Susan Contreras

Telefon: 073 661 3443

susan.contreras@edu.sigtuna.se

År 4-6

Carina Davidsson

Telefon: 073 661 3806

carina.davidsson@edu.sigtuna.se

Fritids F-1

Daniel Tidlund

Telefon: 073 633 8758

daniel.tidlund@edu.sigtuna.se

Fritids 2-6

Paulina Mäkinen

Telefon: 073 666 3408

paulina.makinen@edu.sigtuna.se

Restaurangchef:

Sofie Åkerblom

Telefon: 591 268 80

sofie.akerblom-bjorkdahl@sigtuna.se

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan