Elevhälsan

                                                  

Skolsköterska

Julia Eriksson

julia.eriksson@sigtuna.se 

073-666 31 57

Måndag, fredag varje vecka

Torsdag, jämn vecka

 

Skolkurator: 

Marcus Nesset

marcus.nesset@sigtuna.se

Är på Eddaskolan: måndag och tisdagar

 

Socialpedagog: 

Weronica Sandgren

weronica.sandgren@edu.sigtuna.se

Arbetar heltid på skolan.

 

Skolpsykolog:

Mattias Savrén Declercq  

mattias.savren-declercq@sigtuna.se

Är på Eddaskolan: Vid behov/tidsbokning

 

Speciallärare:

Margita Chourbagi 

margita.chourbagi@edu.sigtuna.se

Arbetar heltid på skolan, årskurs 3-4

Speciallärare:

Monica Adolfsson

monica.adolfsson@edu.sigtuna.se

Arbetar heltid på skolan, årskurs fsk-2

 

Rektor:

Lena Thörnblom

lena.thornblom@sigtuna.se

Tel. 08-597 831 25

 

Bildresultat för elevhälsa    

 

  

  

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan