Årskurs 4

 

Välkommen till årskurs 4!

Här jobbar:

 

Klasslärare 4A - Kani Asinger  kani.asinger@edu.sigtuna.se

Klasslärare 4B - Lorraine Abdallah lorraine.abdallah@edu.sigtuna.se  

Klasslärare 4C - Sara Rahmeh   sara.rahmeh@edu.sigtuna.se  

Speciallärare - Margita Chourbagi  margita.chourbagi@edu.sigtuna.se

Fritidspedagog Farouk Ahmed farouk.ahmed@edu.sigtuna.se  

Idrottslärare - 

Musiklärare - Joel Nylén joel.nylen@edu.sigtuna.se

Textilslöjd - Nabila Asaad nabila.asaad@edu.sigtuna.se

Trä- & Metallslöjd - Cecilia Norling cecilia.norling@edu.sigtuna.se

Verksamhetsledare: Kani Asinger

   

Välkomna till årskurs 4 blogg.

http://edda07.blogspot.se  

 


  

 

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan