Kontaktuppgifter till skolans fritidspersonal

 

Förskoleklass 08-591 267 19
Carina Svensson carina.svensson@edu.sigtuna.se
Corina Ghetu corina.ghetu@edu.sigtuna.se
   
 
Kristallen 08-591 264 65
Peter Tjärnberg peter.tjarnberg@edu.sigtuna.se
Susanne Tibblin susanne.tibblin@edu.sigtuna.se
Marianne Kindstedt marianne.kindstedt@edu.sigtuna.se
   
Rubinen 08-591 267 61
Marie Samuelsson marie.samuelsson@edu.sigtuna.se
Daniel Säterhag daniel.saterhag@edu.sigtuna.se
Daniel Tidlund daniel.tidlund@edu.sigtuna.se
   
   
Safiren 08-591 264 64
Dodou Njie dodou.njie@edu.sigtuna.se
Richard Omolo richard.omolo@edu.sigtuna.se
 
Diamanten 08-591 267 45
Mikaela Öhman  mikaela.ohman@edu.sigtuna.se

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan