Kontaktuppgifter till skolans lärarpersonal

 

Förskoleklass
Jaana Gustafsson jaana.gustafsson@edu.sigtuna.se
Marianne Norman marianne.norman@edu.sigtuna.se
Årskurs 1  
Hero Sadek hero.sadek@edu.sigtuna.se
Charlotte Leetmaa charlotte.leetmaa@edu.sigtuna.se
Årskurs 2
Ann-Sofie Atterhag annsofie.atterhag@edu.sigtuna
Oxana Khylya Mortensen oxana.khylya@edu.sigtuna.se
   
Årskurs 3  
Andrea Malinen  andrea.malinen@edu.sigtuna.se
Aynas Selim aynas.selim@edu.sigtuna.se
Adam Malik adam.malik@edu.sigtuna.se
Årskurs 4  
Midia Asinger midia.asinger@edu.sigtuna.se
Florin Manolescu florin.manolescu@edu.sigtuna.se
   
Årskurs 5
Roger Norling
roger.norling@edu.sigtuna.se
Lise-Lotte Söderhäll liselotte.soderhall@edu.sigtuna.se
Marie Olofsson marie.olofsson@edu.sigtuna.se
Årskurs 6
Kaban Asinger kaban.asinger@edu.sigtuna.se
Rosita Serrano rosita.serrano@edu.sigtuna.se
Ingela Sandenskog ingela.sandenskog@edu.sigtuna.se
Idrott  
Daniel Savolainen daniel.savolainen@edu.sigtuna.se
Musik  
Cecilia Pramberg cecilia.pramberg@edu.sigtuna.se
Slöjd  
Ingela Westling, textilslöjd ingela.westling@edu.sigtuna.se
Kerstin Ving, träslöjd kerstin.ving@edu.sigtuna.se
FBK  
Agneta Tengsand agneta.tengsand@edu.sigtuna.se
Specialpedagog
Camilla Svedelius camilla.svedelius@edu.sigtuna.se
Eva Dahlsner eva.dahlsner@edu.sigtuna.se
IT  
Anna Flemström anna.flemstrom@edu.sigtuna.se

 
   
   

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan