Kontakta oss

REKTOR
Cecilia Fredin
Tel: 070-085 16 22
E-mail: cecilia.fredin@sigtuna.se

PLATSCHEF
Lotta Hultgren
Tel: 073-973 77 75
E-mail: lotta.hultgren@edu.sigtuna.se

SKOLADMINISTRATÖR
Alexandra Hurtig
Tel: 073-666 34 87
E-mail: alexandra.hurtig@sigtuna.se

ADRESS TILL SKOLAN
Skepptuna Skola
Skepptuna
195 93 MÄRSTA

Visa på karta

FRITIDSHEMMET
Tel: 073-666 33 96

PERSONALRUMMET
Tel: 08-591 266 90

KLASSLÄRARE

FSK
Anette Vesterlund
E-mail: anette.westerlund@edu.sigtuna.se

ÅK 1
Georgina Yaghleji
E-mail: georgina.yaghleji@edu.sigtuna.se
 
ÅK 2
Anna-Karin Mases Wangler
E-mail: annakarin.wangler@edu.sigtuna.se

ÅK 3
Lotta Hultgren (se Platschef)

ÅK 4-5
Annica Brink Bodingh
E-mail: annica.brink@edu.sigtuna.se

ÅK 4-6

Kristina Andersen
E-mail: kristina.andersen@edu.sigtuna.se

ÖVRIGA LÄRARE

Linda Fleck
Textilslöjd
E-mail: linda.fleck@edu.sigtuna.se

Mikael Björklund
Trä- och metallslöjd
E-mail: mikael.bjorklund@edu.sigtuna.se

Andreas Rahm Eriksson
IT-pedagog
E-mail: andreas.rahm@edu.sigtuna.se
Tel: 073-666 52 79

Linda Lindkvist Nyberg
Speciallärare
E-mail: linda.lindkvist@edu.sigtuna.se

FRITIDSHEM/ELEVASSISTENTER
Sophie Yaghleji
E-mail: sophie.yaghleji@edu.sigtuna.se

Claudia Yaghleji
E-mail: claudia.yaghleji@edu.sigtuna.se

Amal Yaghleji
E-mail: amal.yaghleji@edu.sigtuna.se

Anita Nilsson
E-mail: anita.ve.nilsson@edu.sigtuna.se

Emmy Davinder
E-mail: emmy.davinder@edu.sigtuna.se

Rose-Marie Karlsson
E-mail: rosemarie.c.karlsson@edu.sigtuna.se

Ann-Britt Kull
E-mail: annbritt.kull@edu.sigtuna.se

Ingrid Remmel
E-mail: ingrid.remmel@edu.sigtuna.se

Eva Lindman
E-mail: eva.lindman@edu.sigtuna.se

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan