Arbetslag

 

 

Arbetslag A
Charlotta Ekström, AL-ledare och mentor 7A  charlotta.ekstrom@edu.sigtuna.se
Daniel Uddenberg, mentor 7A daniel.uddenberg@edu.sigtuna.se
Jwan Abdulkarim jwan.abdulkarim@edu.sigtuna.se
Rosa Gonzales, mentor 8A rosa.gonzales@edu.sigtuna.se
Stefan Persson, mentor 9A stefan.persson@edu.sigtuna.se
Anne-Maj Öman anne-maj.ohman@edu.sigtuna.se


Arbetslag B
Carin Larsson, AL-ledare och mentor 8B carin.larsson@edu.sigtuna.se
Mikael Pääkkönen mikael.paakkonen@edu.sigtuna.se
Annukka Lahdenperä, mentor 7B annukka.lahdenpera@edu.sigtuna.se
Maria Bendz, mentor 8B maria.bendz@edu.sigtuna.se
Emma Pettersson Basti, mentor 9B emma.p.pettersson@edu.sigtuna.se
Susanna Larsson susanna.larsson@edu.sigtuna.se
Frid Åström, mentor 9B frida.astrom@edu.sigtuna.se


Arbetslag C
Lena Koinberg, AL-ledare och mentor 8C lena.koinberg@edu.sigtuna.se
Jacob Öhman, mentor 7C jacob.ohman@edu.sigtuna.se
May Toutounji, mentor 7C may.toutounji@edu.sigtuna.se
Susanne Malm, mentor 9C susanne.malm@edu.sigtuna.se
Reza Hojat, mentor 9C reza.hojat-jalali@edu.sigtuna.se
Josefine Purits, mentor 8C josefine.purits@edu.sigtuna.se
Jerker Andersson jerker.andersson@edu.sigtuna.se
Niklas Larsson niklas.larsson@edu.sigtuna.se


Arbetslag D
Olof Rönnblom, AL-ledare och mentor 8D  olof.ronnblom@edu.sigtuna.se
Åsa Lundholm, mentor 8D asa.lundholm@edu.sigtuna.se
Nina Sedersten, mentor 9D nina.sedersten@edu.sigtuna.se
Martin Uriona martin.uriona@edu.sigtuna.se
Mikael Wallman mikael.wallman@edu.sigtuna.se
Ylva Hellgren ylva.hellgren@edu.sigtuna.se
David Sjöberg, mentor 9D david.sjoberg@edu.sigtuna.se
Lisa Grehn, mentor 8D lisa.grehn@edu.sigtuna.se
Tina Jalo Thorén tina.jalo@edu.sigtuna.se
Suham Raza suham.raza@edu.sigtuna.se






 

 

 

Ett fel inträffade

De markerade fälten måste fyllas i


Dela på

Dela till Facebook Dela till Twitter Dela till LinkedIn Dela med e-post
Synpunkter & felanmälan